1. květen 2015

Mladí komunisté ve vyzdobené Volze s balonky a pro děti s drobnými pamlsky odjeli na Čeřínek, pravdivé informace je třeba šířit všude, jak se před odjezdem vyjádřili.

 

p12_c_.jpg 

p13_c_.jpg

 

p14_c_.jpg

p16_c_.jpg p17_c_.jpg

 

Přednesené projevy:

Jaroslav Zeisberger (na snímku)


Dobrý den vážené soudružky vážení soudruzi dámy a pánové.

Chtěl bych vám popřát příjemně prožitý 1. máj. Svátek jara, lásky, taktéž i práce ale hlavně svátek Míru. Míru, který v naší zemi bereme za samozřejmost za výdobytek civilizace, proč by také ne, válka je vzdálená, jsme členy nejrůznějších organizací OSN, NATO, EU, a bezesporu spousty dalších, kteří nás ochrání před nebezpečím napadení či před hrozbou války. Ovšem tato „ochrana“ nás bohužel, právě do války vnáší. Válečná mašinérie USA žene svět, tedy i nás, do záhuby. Touha USA po moci, surovinách a hlavně po ropě je nezměrná, dokazuje to válka v Iráku, Afganistanu, a podobně po celém světě. Media nám říkají, že USA šíří svobodu a demokracii, ale to jsou pouhé záminky k dalšímu obohacování na úkor jiných, menších států.

Jedním takovým příkladem je Ukrajina. Zde je taky šířena demokracie kulkami ze samopalu. Nejdříve si však připomeňme, jak to všechno na té Ukrajině vlastně začalo.

Vše začalo pěknou myšlenkou integrace Ukrajiny do Evropy vstup do Unie větší „lepší“ demokracie. Z těchto důvodů začala velká demonstrace, zvaná Euro mejdan do této doby bylo vše demokratické, ale tato demonstrace přerostla s poklidné na útočnou. Fašisté za podpory západu převzali iniciativu, a začaly útočit na policejní složky, které pouze zabezpečovaly pořádek tak jako zde při demonstracích za cokoliv. Útoky na policejní složky ohněm, kamenem prostě vším co bylo po ruce, byly na denním pořádku. Což nakonec vyústilo k násilnému svržení regulérně zvolené vlády, absolutnímu omezení demokratických principů země a útěku prezidenta do exilu. Nově dosazená vláda byla čistě fašistická, proti čemuž se zvedl odpor na východě Ukrajiny a na Krymu kde vyhlásili obyvatelé těchto krajů referendum za nezávislost. Zatím co Krym se za pomoci referenda připojil k RF tak oblast Luhanska a Doněcku vyhlásily samostatnost. Proti čemuž se nová vláda a její přívrženci z fašistického pravého sektoru razantně postavili. Jak?

Již zítra, 2. května je výročí ukázky toho jak dopadne odpor proti fašizmu. Mluvím o masakru, který v moderní Evropě nemá obdoby, jedná se o masakr v Ukrajinském městě Oděsa, kde před domem odborů poklidně demonstrovaly přívrženci federalizace Ukrajiny. Fašistický pravý sektor využil fotbalového zápasu k vyvolání demonstrace na podporu Kyjeva, Ozbrojené oddíly nahnaly zhruba pět set demonstrantů pod „hlavněmi samopalů“ do budovy. Tam potom nastalo skutečné peklo. Jak tvrdí ti, co přežili, byly nejprve odděleny ženy od mužů. Ženy odvedli do druhého patra, kde byly mučeny a hromadně znásilňovány. Byly potom polity benzínem a zapalovány, aby se zahladily stopy. Obdobný úděl potkal na jiném místě také muže. Skutečná bilance obětí je mnohonásobně vyšší než Kyjev uvádí. Poslední čísla hovoří o více než stovce mrtvých a několika stovkách těžce zraněných.

Takto se demokraticky šíří názor.

Odpor, který se vzedmul od Doněcku po Luhansk, byl obrovský. Tedy se nebylo čemu divit, že propukla regulérní občanská válka. O tom na čí straně je pravda vypovídají i skutečnosti že regulérní ukrajinská armáda částečně dezertovala na stranu odboje doněcké lidové republiky.

Bohužel jak se k této situaci postavili naši ochránci Nato EU OSN …?

Neuznali právo na sebeurčení národů, protože toto právo má jen ten kdo jde z USA nebo na něm má zájem USA. Na tomto zájmu se podepsalo už několik zničených zemí například humanitárně vybombardované Kosovo.

Takže podle OSN nemá DLR právo na sebeurčení Kyjev který je momentálně ovládán fašisty (ukrajinskými vlastenci chcete-li) je silně proti RF a enormně pro USA a EU proto i navzdory zločinům spáchaných na lidech této země USA pomáhá s výcvikem Ukrajinské armády a otevřeně tím podle mého názoru podporuje fašizmus. Což je nebezpečí, ne jenom na území Ukrajiny, ale nebezpečí pro celý svět. Nebezpečný pokus o vyvolání konfliktu z RF, do kterého se již zapojila i naše zem.

Z těchto a mnoha dalších důvodu je nutné v nejbližší době vystoupit z NATO vystoupit z EU a zříci se proamerické politiky.

Děkuji za pozornost z přáním dále trvajícího míru zdravím první máj.

Čest práci